lt  | en  | ru 
     
 
Kas tai yra? » Psichoterapija
 

Tai į gilesnių asmeninių psichologinių problemų sprendimą orientuota ilgalaikė pagalba. Tai gydymas žodžiu ir santykiu, kai yra paveikiamos tam tikros asmenybės struktūrinės dalys, siekiant ilgalaikio, esminio pasikeitimo, kuris būtinas, norint pagerinti savo gyvenimo kokybę. 

 

Mano siūloma psichoterapija yra paremta psichodinaminiais principais, kai norint pasikeitimo problemos priežasčių ieškoma kliento istorijoje, susiejant praeities patyrimus, sudėtingus išgyvenimus ar santykius, krizes ir emocinius trikdžius su šiandienos problemų priežastimis. Jas supratus ir įsisąmoninus, galima pradėti keisti dabartinę situaciją, keičiant save ir savo emocines bei elgesio reakcijas. 

 

Psichoterapija trunka ilgiau, iki keleto metų. Visada kartu su klientu aptariami tarpiniai darbo rezultatai, vykstantys pokyčiai, įvrtinami tolesnės pagalbos poreikiai ir galimybės.

 

Pradėjus psichologines konsultacijas, gali paaiškėti, jog bus reikalinga ilgesnė ir gilesnė pagalba, norint išspręsti problemą ir pasiekti pokyčių. Tuomet bendru susitarimu galima pereiti prie psichoterapinio gydymo ir darbą tęsti pagal poreikį.

 
 


 
  © 2024 skypepsichologas.com | Interneto svetainių kūrimas