lt  | en  | ru 
     
 
Kas tai yra? » Psichologo konsultacija
 

Tai profesionali pagalba, sprendžiant konkrečias psichologines problemas, susidūrus su kiekvieną dieną kylančiais gyvenimo sunkumais. Konsultacijos metu psichologas padeda teisingiau įvertinti susiklosčiusią sudėtingą situaciją, geriau susiorientuoti savo jausmuose ir santykyje su esama padėtimi bei joje dalyvaujančiais žmonėmis, padeda įveikti krizės laikotarpius, stresą ir sunkius jausmus, išgyventi netektį, beviltiškumą, bejėgiškumą. 

 

Taip pat tai yra pagalba sprendžiant tarpasmeninius konfliktus, siekiant pasikeitimų socialiniuose santykiuose. Arba siekiant geriau save pažinti ir įgyti pasitikėjimo, tiksliau įvertinti savo poreikius ir norus, priimant svarbius sprendimus, keičiantis, ieškant naujų kelių ir būdų tobulinti savo gyvenimą.

 

Galima pasikonsultuoti vieną kartą, pasitarti dėl konkretaus nedidelio klausimo. Tačiau dažnai prireikia bent kelių susitikimų, kad galima būtų tiksliau suprasti problemą ir rasti išeities būdus. Trukmė visada priklauso nuo asmeninio poreikio ir situacijos ypatumų.

 
 


 
  © 2024 skypepsichologas.com | Interneto svetainių kūrimas