lt  | en  | ru 
     
 
Etika
 

KONFIDENCIALUMAS

Viena iš svarbiausių psichologo psichoterapeuto darbo taisyklių ir sąlygų - tai konfidencialumo laikymasis ir užtikrinimas. Visa informacija apie klientą, kuris kreipiasi pagalbos, visomis priemonėmis ir būdais yra saugoma. Bet koks informacijos panaudojimas be kliento žinios ir sutikimo prieštarauja psichologo darbo etikai.

 

RIBOS

Tai bendros taisyklės, kurių susitariama laikytis psichologinio konsultavimo ar psichoterapinio darbo eigoje. Jų laikosi ir psichologas psichoterapeutas, ir klientas. Tai susitarimai dėl konsultacijų laiko, trukmės, apmokėjimo, pranešimų apie galimus pasikeitimus ir pan.

 

PRIKLAUSYMAS PROFESINEI ORGANIZACIJAI

2000 metais buvo įsteigta Lietuvos grupinės analizės draugija. Aš dalyvavau šios organizacijos steigime ir nuo pradžių esu jos narė. Priklausymas šiai organizacijai įpareigoja laikytis Draugijos įstatų ir profesinės psichologo psichoterapeuto etikos, aprašytos Etikos kodekse. Esant skundams ir potencialiems nusižengimams, LGAD Etikos komisija svarsto savo narių etikos klausimus. Taigi priklausymas profesinei organizacijai padeda užtikrinti jai priklausančio specialisto profesinio darbo etiką. 
  © 2024 skypepsichologas.com | Interneto svetainių kūrimas